Aktualności

Rusza 4. edycja hub:raum Kraków WARP

Do 6 października startupy i przedsiębiorcy z branży technologicznej, którzy chcą rozwinąć swoje pomysły biznesowe, mogą zgłaszać się do hub:raum Kraków WARP –programu dla startupów z Europy Środkowo-Wschodniej. Inicjatywę organizuje centrum innowacyjności hub:raum Kraków, które jest częścią Deutsche Telekom, właściciela sieci T-Mobile.

Dotychczas w trzech edycjach akceleratora wzięło udział 36 zespołów z 15 europejskich krajów, które uznały program za najlepiej dostosowany do realiów rynków europejskich i dający możliwość rozwoju projektu w tym regionie. Osoby zainteresowane udziałem w tegorocznej edycji mogą zgłaszać swoje projekty na stronie internetowej.

Nowa, świeża odsłona Tegoroczna inicjatywa hub:raum Kraków WARP zostanie zorganizowana w nowej odsłonie. Podczas intensywnych, tygodniowych warsztatów młodzi przedsiębiorcy z Europy Środkowo-Wschodniej poszerzą swoją wiedzę i zdobędą doświadczenie w każdym aspekcie, który jest ważny dla biznesu – wszystko dzięki obecności międzynarodowych ekspertów oraz specjalistów Deutsche Telekom i T-Mobile.

Z kilkunastu zespołów zaproszonych do Krakowa, mentorzy oraz przedstawiciele centrum innowacyjności i polskiego operatora z Grupy DT wybiorą projekty z potencjałem i szansą na wprowadzenie ciekawego produktu na rynek. Wybrane zespoły przez pięć tygodni będą mogły rozwijać produkty lub usługi w hub:raum Kraków dzięki wsparciu finansowemu, doradztwu mentorów i zapewnieniu przestrzeni do pracy.

Celem ich pracy będzie przygotowanie produktu lub usługi do komercyjnego uruchomienia na rynkach poprzez sieć T-Mobile Polska oraz innych operatorów z grupy Deutsche Telekom. Najlepszy zespół będzie miał szansę zaprezentować swój projekt podczas międzynarodowej konferencji dla startupów, co umożliwi zdobycie inwestorów i doprowadzi produkt na kolejny etap rozwoju.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com