Reklamy
Aktualności

Rusza Złoty Bankier 2012 – internauci po raz kolejny wybiorą najlepsze produkty bankowe

Już 14 stycznia rozpocznie się głosowanie w plebiscycie Złoty Bankier 2012. Internauci będą wybierali najlepsze produkty i usługi bankowe w 8 kategoriach i tym samym zyskają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Plebiscyt organizują operator płatności internetowych PayU i serwis finansowy Bankier.pl.

Głosowanie w plebiscycie Złoty Bankier odbywa się po raz 4 i tradycyjnie klienci banków wybierają swoje ulubione rozwiązania finansowe w kategoriach dedykowanych firmom oraz odbiorcom indywidualnym. Bank, który zdobędzie najwięcej głosów w danej kategorii, otrzyma statuetkę Złoty Bankier 2012, a ten, który zbierze najwięcej głosów łącznie, uzyska także tytuł Złotego Banku 2012.

Obecnie podstawą usług finansowych jest bankowość internetowa, dlatego najważniejszy głos w plebiscycie oddajemy internautom – mówi Wojciech Czajkowski, Dyrektor Zarządzający PayU SA.

W rozpoczynającym się 14 stycznia głosowaniu internetowym będzie można wybrać najlepsze produkty bankowości indywidualnej w sześciu kategoriach:

– najlepsze konto osobiste dla internauty,

– najlepsza karta kredytowa,

– najlepszy kredyt gotówkowy,

– najlepszy kredyt hipoteczny,

– najlepszy kredyt  samochodowy,

– najlepsza bankowość mobilna.

Najlepsze produkty finansowe w dwóch kategoriach wybiorą również przedsiębiorcy:

– najlepsze konto firmowe dla przedsiębiorcy internetowego,

– najlepszy kredyt dla firm.

Oprócz kategorii głównych, w każdej edycji plebiscytu przyznawane są wyróżnienia specjalne. Wyboru laureatów w kategoriach Najbardziej innowacyjny produkt 2012 oraz Osobowość roku 2012 dokonuje Kapituła konkursowa złożona z ekspertów w dziedzinie finansów i bankowości.

 

 

Głosowanie internautów na stronie www.zlotybankier.pl potrwa od 14 stycznia do 4 lutego. Wszyscy, którzy wezmą w nim udział będą mieli szansę na wygranie ciekawych nagród, m.in. iPad’a, iPhone’a, gadżetów elektronicznych oraz książek.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na uroczystej gali, która odbędzie się 21 lutego w Warszawie. Imprezę poprowadzi Artur Andrus, a gwiazdą wieczoru będzie Patrycja Markowska. Internauci będą mogli śledzić wydarzenie za pośrednictwem transmisji online w Bankier TV.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.zlotybankier.pl. Proseed jest patronem medialnym plebiscytu.

Reklamy