Reklamy
Aktualności

SentiOne nagrodzone przez PARP

SentiOne otrzymało nagrodę Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w konkursie na Innowacyjny Projekt – Technologie Zarządcze. Statuetkę podczas gali Europejskiego Kongresu Gospodarczego, 8 maja w Katowicach odebrał z rąk Bożeny Lublińskiej – Kasprzak, Prezesa PARP, Kamil Bargiel, CEO SentiOne.

– Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy nagrodzeni. Nasze innowacyjne narzędzie, jego jakość i liczne zastosowania, dają niewyobrażalnie wiele możliwości zastosowania na rynku. Zawsze powtarzam, że Internet to siła, której znaczenia żadne przedsiębiorstwo nie może już zbagatelizować. Monitoring Internetu staje się niezbędny w marketingu, jednak jego przyszłość osiąga kolejny poziom, wychodzi daleko poza marketing, znajdując zastosowanie w badaniach, sprzedaży, polityce, czy medycynie – komentuje Kamil Bargiel, CEO SentiOne.

SentiOne współpracuje z ponad 500 dużymi, średnimi i lokalnymi markami na 7 rynkach europejskich. Obecnie monitoruje Internet w Polsce, Czechach, Rumunii, Estonii, Łotwie, na Węgrzech i Litwie.

Reklamy