Reklamy
Aktualności

SMARTO: dla startupów pół roku za darmo

Specjalnie dla startupów i firm we wczesnej fazie rozwoju Smarto uruchomiło pakiet Starter. Można z niego korzystać za darmo przez 6 miesięcy. Smarto to zintegrowana usługa – telefon, mail, hosting, konta FTP i domena w jednym.

SMARTO łączy w sobie usługi telekomunikacyjne, hostingowe oraz rozwiązania odpowiedzialne za bezpieczeństwo danych (backup, antywirus), wspierające funkcjonowanie i zarządzanie biznesem. W najnowszej ofercie system rozbudowano o profesjonalną aplikację CRM, służącą do zarządzania relacjami z klientami. SMARTO działa w modelu SaaS.

– Dobrze znamy realia prowadzenia biznesu w Polsce. Zatem, aby wspomóc startupy oraz przedsiębiorstwa we wczesnej fazie rozwoju, przygotowaliśmy pakiet STARTER, na który składa się telefonia VoIP, hosting, bezpieczeństwo danych oraz CRM. A wszystko to w pełnej funkcjonalności przez 6 miesięcy za darmo. Przez ten okres, firma będzie mogła skupić się na rozwijaniu swojego biznesu i sprawdzić jego opłacalność, bez ponoszenia kosztów związanych z usługami teleinformatycznymi – mówi Michał Mysiak, Business Line Manager SMARTO, Aiton Caldwell SA.

Korzystanie z usług SMARTO przez pół roku za darmo do niczego nie zobowiązuje. Na koniec okresu darmowego użytkownik sam decyduje o kontynuacji współpracy ze SMARTO lub rezygnacji z usług.

Więcej na starter.smarto.pl

Reklamy