Aktualności Wydarzenia

Spotkaj inwestorów i przedsiębiorców na konferencji o rozwoju rynku VC w Polsce

8.2 ostatni nabór

Rafał Bator, Jacek Błoński czy Czesław Gawłowski – to tylko niektóre osoby, których będzie można posłuchać podczas konferencji Perspektywy Rozwoju Rynku VC w Polsce już w poniedziałek 26 listopada. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować na stronie konferencji.

Organizatorem konferencji jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Tematyka prelekcji oraz panelu dyskusyjnego to inwestycje na wczesnych etapach rozwoju – polskie i zagraniczne doświadczenia finansowania innowacyjności i przedsiębiorczości. Swoją wiedzą i spostrzeżeniami podzielą się inwestorzy z polski i zagranicy.

Ciekawie zapowiada się prezentacja rekomendacji dla funduszy VC, które mają wpłynąć na poprawę ich działania. Szczególnie warta uwagi jest też dyskusja panelowa o działaniach, jakie należy podjąć, aby wzmocnić rynek inwestycji na wczesnym poziomie rozwoju. Wezmą w niej udział m.in. Czesław Gawłowski (Prezes Krajowego Funduszu Kapitałowego), Anna Hejka (Dyrektor Zarządzająca HCM Group), Johan Gorecki (współzałożyciel Skype i CEO Globe Forum) i Luigi Amati (CEO Zernike Meta Ventures).

Konferencji będą towarzyszyły stoiska informacyjne inkubatorów przedsiębiorczości, na których zostaną zaprezentowane wybrane spółki powstałe w wyniku działania 3.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013 wdrażanego przez PARP.

Po serii wykładów przewidziana jest prawie 3-godzinna sesja networkingowa. Pełny program konferencji jest dostępny na stronie parp.gov.pl.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com