Reklamy
Aktualności Startupy

Startup: Educadvisor – ucz i zarabiaj

To przykłady umiejętności jakie można zdobywać i jakimi można się dzielić z innymi, poprzez platformę edukacyjną educadvisor.com. Chodzi o to, by każdy, kto ma jakąś specjalistyczną wiedzę mógł się nią podzielić albo na niej zarabiać.

Educadvisor.com to platforma umożliwiająca szybkie tworzenie i publikowanie autorskich kursów i szkoleń oraz wymianę materiałów do nauki. Oferta dotyczy zarówno kursów akademickich, profesjonalnych, jak i hobbystycznych.

Platforma umożliwia również studentom wzajemną wymianę materiałów edukacyjnych, np. notatek z zajęć, czy streszczeń artykułów, które okazują się pomocne przy nauce. Za publikowane materiały użytkownik może pobierać opłatę lub udostępniać je za darmo.

Wersja testowa educadvisor.com ruszyła z końcem maja 2012 roku w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej, działa już także francuska.

Serwis powstał przy współpracy z zespołem Futurity.pl. Od kilku miesięcy projekt jest rozwijany w Inkubatorze Przedsiębiorczości działającym przy uczelni HEC Paris.

Reklamy