Reklamy
Aktualności Narzędzia

Startup: Perium.pl – tu łatwo sprzedasz swoje treści

Sprzedaż w Perium.pl jest całkowicie zautomatyzowana. System zajmuje się także reklamą produktu, dystrybucją do klienta i wszelkimi rozliczeniami. Rozpoczęcie sprzedaży własnych produktów trwa zaledwie kilka minut. Jedyną opłatą, jaką pobiera portal jest prowizja od zrealizowanej transakcji. Aplikacja w pełni integruje się ze stroną internetową autora produktu i sprzedaż zachodzi właśnie z jej poziomu.

Jedną z funkcjonalności jest narzędzie płatnego dostępu. Usługa ta pozwala na pobieranie opłat za dostęp do wybranej treści bądź całego serwisu internetowego przy pomocy jednorazowych kodów dostępu, bądź opłat abonamentowych. Kanałem płatności jest przelew oraz karta płatnicza.

Dodatkowymi funkcjami Perium.pl są sprzedaż wielu plików na jednej stronie internetowej oraz kreator stron ofertowych, dostępny w panelu użytkownika.

Korzystanie z serwisu nie wymaga zarejestrowanej działalności gospodarczej. Odbiorcami usług Perium.pl (oprócz twórców) mogą być również firmy, które chcą zapewnić sobie dodatkowy kanał dystrybucji tworzonych produktów cyfrowych.

Źródłem dochodu projektu mają być prowizje od zrealizowanych transakcji, które sięgają maksymalnie 10%, a także opłaty za opcje dodatkowe, takie jak hosting plików czy wyróżnienie produktu.

Perium.pl stworzyło również system partnerski, jego celem jest promocja produktów sprzedawców oraz stworzenie stałego źródła dochodu dla jego uczestników. Program zakłada prowizję z trzech źródeł, co zmaksymalizuje zysk partnerów. Dodatkowo, użytkownicy mogą liczyć na bezpłatne materiały szkoleniowe oraz narzędzia, mające na celu poprawienie wyników sprzedażowych.

Więcej info: Perium.pl

Reklamy