Reklamy
Aktualności Wydarzenia

STARTUP PIRATES GDAŃSK pierwszy raz w Trójmieście!

KIEDY: 14–21 września 2013
GDZIE:
Gdańsk, Inkubator STARTER

STARTUP PIRATES, czyli STARTUPOWI PIRACI zawitają we wrześniu do Trójmiasta. To trzecia w Polsce, a pierwsza w Trójmieście edycja tego nietypowego wydarzenia. Za realizację odpowiada gdański inkubator Starter. STARTUP PIRATES to organizacja non-profit powstała w Portugalii i mająca na celu wzmacnianie pozycji przedsiębiorców.
STARTUP PIRATES GDAŃSK to tygodniowy akcelerator będący kombinacją treningów, doradztwa i działań wspierających rozwój biznesowych idei. W ramach spotkań i warsztatów uczestnicy uczą się poprzez działanie, współpracę, networking. Warsztatyprowadzone będą przezinspirujących liderówświatabiznesu. W finale tego przedsięwzięcia młodzi przedsiębiorcy otrzymają możliwość zaprezentowania swoich modeli biznesowych przed inwestorami.

DLA KOGO:

Udział w STARTUP PIRATES nie wiąże się z żadnymiograniczeniami wiekowymi, zawodowymi czy tematycznymi.
Do projektu może przystąpić:

– każdy, kto ma pomysł na biznes i chce go skonfrontować w gronie mentorów, inwestorów,przedsiębiorców ianiołów biznesu;

– każdy, kto chce się przyłączyć do jednej z grup i wesprzeć ją swoimi umiejętnościami (programistycznymi, marketingowymi, biznesowymi itp.).

Wymagana jest jedynie znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. W tym języku przygotowywany są wszelkie materiały dotyczące STARTUP PIRATES.

PROGRAM:

W grafiku zajęć w ramach STARTUP PIRATES będą: warsztaty, szkolenia tematyczne, sesje, spotkania z doradcami, finalne pitche oraz stały networking, zorientowanynastymulacjęwyobraźni i utrzymany w „pirackim”duchu. Czyli zajęcia mniej formalne i po godzinach. W nadmorskim klimacie piraci powinni się czuć jak u siebie!

Szczegółowy program znajduje się na stronie organizatora.

O IDEI:

Na całym świecie zorganizowano już ponad 20 tego typu eventów, pierwsze pirackie spotkanie w Polsce miało miejsce wPoznaniu (wrzesień 2012 roku), kolejne niedawno zakończyło się w Krakowie (maj 2013 roku).Gromadzącw jednym miejscu przedsiębiorców i startupy,organizatorzy stawiają sobie za cel inspirowanie i wspomaganiewpodejmowaniu trudnych decyzji; podkreślają wagę uczenia się od siebie nawzajem, wymiany koncepcji iwspólnego wypracowywaniapomysłów biznesowych. Stałym punktem programu w ramach STARTUP PIRATES są też zawsze cenne nagrody.

gdansk.startuppirates.org

Reklamy