Reklamy
Aktualności Startupy

Startup: Planisto – planowanie czasu z innymi

12 lipca pojawiła się pierwsza aktualizacja aplikacji Planisto. W wersji 1.1 wdrożona została nowa funkcjonalność, która pozwala planować swój czas z nowymi osobami o podobnych zainteresowaniach czy potrzebach.

System ogłoszeń ma być bezpieczny dla obu stron, a dodatkowo ma służyć tworzeniu nowych kontaktów między ludźmi o podobnych zainteresowaniach, celach (planach) i potrzebach. Ogłoszenia może zamieszczać każdy i całkowicie za darmo. Jedyne, co trzeba zrobić, to sformułować treść ogłoszenia oraz wyznaczyć termin, do którego nasza propozycja ma być ważna. Oczywiście autor ogłoszenia w każdej chwili może je usunąć.

Ogłoszenia można zamieszczać kategoriach: wakacje / urlop, hobby i pasje, koncerty i imprezy, towarzyskie / rozrywka, mieszkanie – wynajem, biznes i praca, nietypowe / różności.

Planisto zrezygnowało z ogłoszeń kupię-sprzedam, bo nie chce być platformą handlową, lecz pomagającą planować czas z pomocą innych osób. Ma być miejscem, by znaleźć kogoś na wspólny wyjazd wakacyjny, wyjście na koncert, sposobem na znalezienie ciekawego współlokatora do wynajmowanego mieszkania, czy osoby, która podziela nasze hobby i może nam pomóc w realizacji pasji.

Każde ogłoszenie jest zamieszczane anonimowo i widoczne dla wszystkich. Odpowiedzi na ogłoszenia są widoczne tylko dla osoby, która je zamieściła oraz dla autora ogłoszenia.

Co więcej, autor ogłoszenia będzie widział, kto jest autorem odpowiedzi i będzie mógł zweryfikować tą osobę na jej profilu. Jeśli zdecyduje się odpowiedzieć zainteresowanemu, także on stanie się dla niego widoczny (zdjęcie i link do profilu). Dzięki temu obie strony będą mogły zweryfikować się wzajemnie (poprzez profil na Facebooku). Jeśli któraś z osób uzna profil za niewiarygodny lub osoba wyda się nieodpowiednia do naszego celu, kontakt może zostać urwany.

Więcej na Planisto.pl.

Reklamy