Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Startup Sprint: czas na trochę kultury

Uważasz, że kultura jest skostniała i nieinnowacyjna? Możesz włączyć się w proces jej kreowania – najlepiej podczas Startup Sprint Kultura, 22-24 czerwca w Poznaniu.

Startup Sprint to cykl trzydniowych wydarzeń, podczas których uczestnicy opracowują produkty i usługi związane z tematem przewodnim wydarzenia. Od 22 do 24 czerwca uczestnicy w interdyscyplinarnych zespołach zajmą się szeroko pojętą kulturą. Trzeciego dnia przyjdzie czas na podsumowania i prezentację projektów przed potencjalnymi inwestorami. W opracowaniu rozwiązań tradycyjnie pomogą im mentorzy, dzieląc się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Na czyje wsparcie mogą liczyć tym razem?

Publikowane w Gazecie Wyborczej felietony Wojtka Orlińskiego zna niemal każdy. Podobnie jak sposób, w jaki świat reklamy postrzega Irena Mrozek, autorka bloga zjadamyreklamy.pl. Do tego Zuch, czyli Maciej Mazurek, który swoją wizję świata przekłada na rysowaną rzeczywistość bloga zuch.blox.pl. Swoim doświadczeniem w świecie filmu podzieli się Borys Musielak z Filmaster. O świecie widzianym przez pryzmat kamery opowie również Błażej Szydzisz, członek teamu Poznań I Love You, którego filmy o Poznaniu skutecznie zarażają miłością do stolicy Wielkopolski.

To już 6 wydarzenie z serii Startup Sprint – poprzednio tematami projektów były finanse, rolnictwo, sport, zdrowie i młodość. Udział w spotkaniu może wziąć każdy, kto ma chęć spróbować swoich sił w tworzeniu nowych rozwiązań. Uczestnictwo jest bezpłatne. Przy zgłoszeniach pobierana jest od uczestników zwrotna kaucja. Szczegóły wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na www.startupsprint.pl

Reklamy