Reklamy
Aktualności Startupy

Startup: ustrzel okazję z kuppierwszy.pl

Bartek Byczkowski, właściciel Give5.pl, uruchomił usługę, która wysyła powiadomienia, jeśli w sieci pojawi się korzystna oferta szukanego przez Ciebie produktu. Dzięki niej oszczędzisz czas do tej pory poświęcany na wertowanie aukcji i serwisów ogłoszeniowych.

Kuppierwszy.pl przeszukuje portale z Grupy Allegro, czyli allegro.pl, otowakacje.pl, oferia.pl, otodom.pl, otomoto.pl i tablica.pl. Dodawanie zapytania działa podobnie, jak dodawanie aukcji w Allegro – mamy te same kategorie i parametry produktów, więc proces przebiega szybko i sprawnie. Gdy tylko narzędzie znajdzie ofertę pasującą do zapytania, przesyła powiadomienie mailowe. Można je również odczytać w panelu użytkownika na stronie internetowej.

Model biznesowy to abonament. Kuppierwszy.pl oferuje cztery pakiety: standard jest kierowany do osób indywidualnych, a plus, pro i max do firm. Wersje abonamentów różnią się liczbą możliwych zapytań oraz powiadomień. Obecnie trwa promocja związana ze startem usługi – jeśli się zarejestrujesz, dostaniesz 100 darmowych powiadomień ważnych przez 30 dni.

Reklamy