Reklamy
Aktualności Konkursy Startupy

Startup Week: 4 polskie projekty w wiedeńskim konkursie

BookLikes, PrivacyProtector, SaveUp oraz Zubibu to polskie startupy, które zakwalifikowały się do finałowej pięćdziesiątki konkursu Startup Challenge. Odbywa się on w ramach konferencji Startup Week w Wiedniu.

Projekty, które zakwalifikowały się do konkursu, pochodzą z Chorwacji, Polski, Łotwy, Węgier, Hiszpanii, Niemiec i Austrii. Po dwóch dniach warsztatów z 50 zostanie 10, ścisły finał będzie polegał na prezentacji swoich pomysłów przed publicznością i przedsiębiorcami. Dni Startupów odbędą się 3 i 4 października, zaś właściwa konferencja potrwa od 5 do 7 października.

Weźmie w niej udział 70 prelegentów, w tym Polak, Bartłomiej Gola. Prelegenci będą dostępni dla publiczności z ok. 35 krajów w trakcie 30 sesji. Będą dyskutować na temat fundamentalnych problemów, z którymi borykają się startupy, oraz będą dostarczać porad na bazie swojego doświadczenia.

Równolegle do STARTUP WEEK 2011 odbędzie się wiele innych wydarzeń, na które bezpłatny wstęp będzie miał każdy, kto zarejestrował się na stronie www.startupweek2011.com/schedule/focus-events. Od Facebook Hackathon, poprzez warsztaty założycielskie i techbrunch prowadzone przez TechCrunch, po promocje w ramach Vienna Design Week – każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Bilety sprzedawane będą tylko do 25 września. Można je nabyć poprzez stronę: www.startupweek2011.com/tickets.

Reklamy