Reklamy
Aktualności Konkursy Startupy Wydarzenia

Startup Weekend Szczecin – wejściówka do wygrania!

Aktualizacja: miło nam poinformować, że wejściówkę na Startup Weekend zdobył Szymon Barczak. Gratulujemy!_________________________________________________
Wystarczy podzielić się linkiem ze znajomymi, by wygrać darmowe wejście na pierwszy polsko – niemiecki Startup Weekend (Szczecin, 28-30 października).

Zasada konkursu jest prosta. Pierwszym zadaniem jest podzielenie się ze znajomymi informacją o tym konkursie. Można w tym celu wykorzystać jedną lub więcej opcji, które znajdują pod artykułem (Twitter, Google+, inShare, Facebook).

Drugie zadanie to wpisanie w komentarzu pod niniejszym artykułem linka do swojej wiadomości oraz odpowiedzi na pytanie „Co chcielibyście stworzyć podczas Startup Wekeend i dlaczego chcecie wziąć w nim udział?”. Przekonajcie nas, że to właśnie Wy powinniście dostać zaproszenie na imprezę!

Najciekawszą  wypowiedź nagrodzimy wejściówką na Startup Weekend w Szczecinie, który odbędzie się 28-30 października.

Sponsorem konkursu jest organizator Startup Weekend Szczecin, Fundacja Rozwoju Branży Internetowej Netcamp. Konkurs trwa tydzień, kończy się 15 września o północy. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 17 września.

Więcej o zapisach na Startup Weekend tutaj, rejestracja na stronie www.startupweekend.pl.

Reklamy