Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Targi Office Fair 2013

Kiedy: 18-19 września br.

Gdzie: Centrum wystawiennicze EXPO XXI, Warszawa

Office Fair to impreza tematyką obejmująca design biurowy, wyposażenie, technologię oraz wszelkie usługi niezbędnę dla sprawnego funkcjonowanie firmy i biura. Celem targów jest stworzenie miejsca spotkań producentów, handlowców i klientów z obszaru biznesu. Podczas dwóch dni imprezy szerokie grono krajowych i zagranicznych wystawców, specjalnie na potrzeby polskich firm zaprezentuje najnowsze na rynku trendy, sprawdzone i uznane rozwiązania oraz specjalistyczną wiedzę.

Ale Office Fair 2013 to nie tylko targi – mówi jeden z pomysłodawców wydarzenia, Paweł Mularski – to również szereg konferencji oraz paneli dyskusyjnych, jak również atrakcyjne konkursy z nagrodami skierowanymi do odwiedzających i wystawców. Chociaż do imprezy pozostało jeszcze trochę czasu, już teraz możemy ogłosić, że wśród gości znajdą się wybitni architekci: Zbigniew Kostrzewa, Marek Kuryłowicz i Szymon Wojciechowski.

Podczas tegorocznej edycji zostaną również przyznane nagrody Best Office Product, czyliwyróżnienie za najlepszy produkt, pokazany w czasie targów. 

Za organizację wydarzenia odpowiada MB Media wydawca tytułów: Modern Office Manager, Auto Service Manager, Nowoczesna Klinika i

Paint & Decor oraz organizator konferencji i targów.

www.officefair.com.pl

Reklamy