Reklamy
Aktualności Konkursy

TechAward – konkurs dla absolwentów i doktorów

19 września startuje II edycja TechAward – konkursu dla absolwentów uczelni wyższych i przyszłych przedsiębiorców. Pomysłodawcą konkursu jest SpeedUp IQbator. Udział można zgłaszać do 18 listopada.

TechAward to konkurs na najbardziej innowacyjną pracę magisterską/inżynierską i doktorską. Skierowany jest do absolwentów i doktorantów uczelni wyższych, którzy obronili się w roku 2010/2011, lub w trakcie obron zaplanowanych na rok akademicki 2011/2012.

Kapituła konkursowa składa się z inwestorów i specjalistów, którzy oprócz pomysłu będą oceniać potencjał rynkowy projektu. Zwycięski projekt będzie miał możliwość dofinansowania w ramach funduszu SpeedUp IQbator. Autorzy najlepszych prac magisterskich i inżynierskich otrzymają również smartfony Apple iPhone 4, najlepsza praca doktorska zostanie nagrodzona sprzętem Apple iPad 2 3G.

W ramach tegorocznej edycji TechAward odbędzie się cykl otwartych wykładów. Z absolwentami i studentami, którzy biorą sprawę w swoje ręce i planują rozpocząć przygodę z biznesem, spotkają się Bartłomiej Gola, Arkadiusz Hajduk i Arkadiusz Skuza.

Regulamin i szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.techaward.pl.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Reklamy