Reklamy
Aktualności

TechCamp #4: znamy już agendę

Ostatni w tym sezonie odcinek technologicznego barcampu w Krakowie rozpocznie prezentacja Bartłomieja Zassa z Microsoft, który opowie o programowaniu Windows 8, w tym m.in. o podstawach nowego API, czy sprzedaży aplikacji przez Windows Store. Nastepnie Dariusz Górecki z Empathy Internet Software House przeanalizuje temat chmur dedykowanych aplikacjom php. Adrian Słowik, trener Zend Framework w Compendium Centrum Edukacyjnym wyjaśni zagadnienie wersjonowania aplikacji www, przedstawi przykładowe narzędzia i sprawdzone rozwiązania ułatwiające paczkowanie, zarządzanie i dystrybucję oprogramowania. 

Po technologicznym zastrzyku wiedzy na scenie pojawi się człowiek, który teorię IT przekłuł w biznes – Piotr Kaczor, pomysłodawca Digart.pl. Jaka jest specyfika społeczności internetowych? Jak wprowadzać nowe funkcjonalności w serwisie? Wreszcie jak zadbać o jego wydajność? To tylko niektóre kwestie jakimi zajmie się ojciec sukcesu dobrze znanego wszystkim twórcom i pasjonatom sztuki cyfrowej serwisu.

Zanim wszyscy udadzą się do kuluarów, prelegenci wraz z uczestnikami prześwietlą w trakcie panelu dyskusyjnego temat: Quality assurance – czy tworzenie bezbłędnego oprogramowania jest możliwe? Jeśli chcesz wziąć udział w panelu TechCamp #4, zgłoś już dziś swoją kandydaturę na adres cfp@techcamp.pl.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się poprzez formularz na stronie www.techcamp4.evenea.pl. Prócz wiedzy, organizatorzy zapewniają pizzę dla każdego z uczestników oraz piwo dla aktywnych. Więcej szczegółów o TechCampie na stronie www.techcamp.pl oraz Facebooku.

Agenda TechCamp #4

18.30 – 19.10 – Bartłomiej Zass, Microsoft Programowanie Windows 8
19.10 – 19.30 – Dariusz Górecki, Empathy Internet Software House Chmura w rękach programistów PHP
19.30 – 19.50 – Adrian Słowik, CE Compendium Wersjonowanie aplikacji www – zaplanuj cykl wydawniczy swojej aplikacji
19.50 – 20.15 – Piotr Kaczor, Vala.pl Tworzenie społeczności internetowych na podstawie Digart.pl
20:15 – 21:00 – Panel dyskusyjny (prowadzi Krzysztof Helak, Profeo) Quality assurance – czy tworzenie bezbłędnego oprogramowania jest możliwe?

Reklamy