Aktualności

TechnoBoard zainwestował 0,5 mln zł w Life2Change

TechnoBoard zainwestował blisko 0,5 mln zł w i projekt – Life2Change. L2C oferuje biotechnologiczne rozwiązanie, pozwalające w szybki i bezpieczny sposób walczyć z otyłością. Działalność w Polsce spółka rozpoczyna na początku lutego br.

– Uważamy, że dietetyka to przyszłościowa nisza na rynku ochrony zdrowia – podkreśla Małgorzata Walczak, Wiceprezes Zarządu W Investments i jednocześnie przewodnicząca Komitetu Inwestycyjnego TechnoBoard. – Obecnie obserwujemy silny trend społeczny, który mobilizuje do zdrowego trybu życia. Polacy coraz więcej uwagi przywiązują do tego co jedzą i jak spędzają wolny czas, co powinno przysporzyć L2C wielu klientów – dodaje.

Program Life2Change opracowany został w Holandii we współpracy z naukowcami z różnych krajów. Stanowi on podstawę biznesowego modelu sieci placówek zajmujących się głównie leczeniem chorób cywilizacyjnych, jakimi są nadwaga i otyłość oraz innych związanych z nimi schorzeń.

Life2Change nie jest kolejną “dietą-cud”, ale kompleksowym programem medycznym wykorzystującym m.in. system monitoringu i mobilizownaia pacjenta z wykorzystaniem platformy informatycznej. Więcej szczegółów na life2change.pl.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com