Aktualności

Technopark Pomerania: nabór na certyfikowane szkolenia

Trzecie szkolenie jest nową propozycją dla kadry kierowniczej firm – Controlling IT to zajęcia z nowoczesnych metod zarządzania budżetem firmy, prowadzenia polityki finansowej i inwestowania, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki działalności branży informatycznej oraz poszczególnych projektów IT.

Szkolenia są dofinansowane ze środków unijnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, dzięki czemu koszt udziału w nich to tylko 20-60% rynkowej ceny. Zależy ona od wielkości firmy, która deleguje uczestnika. Mała firma zapłaci od kilkuset do ok. tysiąca złotych, średnie 100-1500 zł, duże od 1500 zł do ok. 2000 zł – szczegóły na stronach dot. szkoleń: IT-Ekspert i Certyfikowany Menedżer IT. Technopark jest na razie jedyną instytucją w regionie prowadząca te właśnie specjalistyczne kursy IT.

Nadal też można zapisywać się na kolejne edycje szkoleń menedżerskich z cyklu „Certyfikowany Menedżer IT”, obejmujących trzy certyfikowane kursy dla zarządzających projektami IT – „PRINCE2”, „ITIL” i „Professional Scrum Master”. Technopark Pomerania realizuje szkolenia menedżerskie już po raz czwarty, w ciągu dwóch lat odbyło się łącznie 15 edycji kursów, a branżowe certyfikaty z nich uzyskało ponad 200 zachodniopomorskich informatyków.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com