Reklamy
Aktualności

Tequila Games uruchamia kampanię na Kickstarter

Tequila Games

Wrocławska firma Tequila Games, zajmująca się tworzeniem gier, zamierza sfinansować swoją najnowszą produkcję z wykorzystaniem platformy Kickstarter. Na grę Earthcore: Shattered Elements spółka chce pozyskać 200 tys. dolarów od graczy z całego świata.

– Finansowanie społecznościowe w Polsce jest wciąż na bardzo wczesnym etapie – dodaje Łukasz Deszczułka, Prezes Tequila Games. – Krajowe inicjatywy, takie jak wspieram.to, wyglądają obiecująco ale mają ograniczony, lokalny zasięg. Nie do końca odpowiada to potrzebom produktów przeznaczonych na globalne rynki. W branży gier trzeba mierzyć wyżej. Earthcore to produkt światowej klasy więc Kickstarter, jako najpopularniejszy portal tego typu na świecie, był dla nas jedynym logicznym wyborem – dodaje.

Przygotowując kampanię, zespół Tequili pracował bezpośrednio z graczami – czyli samymi zainteresowanymi – aby stworzyć jasny i potężny przekaz. Już teraz, na stronie kampanii, można oglądać stworzoną przez fachowców wideo-prezentację produktu oraz materiał z testów zewnętrznych gry.

Zapraszamy do zapoznania się z kampanią na Kickstarter, a także do wspierania tego ambitnego, polskiego projektu tworzonego z myślą o rynku międzynarodowym.

Reklamy