Aktualności Wydarzenia

The Europas Awards – głosowanie ruszyło

Z ponad tysiąca zgłoszeń organizatorzy prestiżowego konkursu The Europas Awards wybrali 614 firm, na które możesz zagłosować klikając “Lubię to” przy ich logo na stronie theeuropas.com.

W konkursie bierze udział kilka polskich firm – między innymi Filmaster, gammaRebels, HugeThing, Showroom czy SoTrender.

Wciąż można nabyć bilety na imprezę, która odbędzie się 22 stycznia w Berlinie. Zagości na niej wielu przedsiębiorców, inwestorów i przedstawicieli mediów z całej Europy, a także z Azji i USA.

W jury The Europas Awards zasiadają m.in. Jawed Karim (współzałożyciel YouTube), Troy Carter (CEO Coalition Media Group), Eric Wahlforss (współzałożyciel SoundCloud), Iain Dodsworth (Tweetdeck) czy Xochi Birch (Bebo). Organizatorem konkursu jest Mike Butcher, redaktor TechCrunch Europe (wywiad z nim znajdziesz w archiwalnym Proseed #4).

Zwycięzcami poprzednich edycji The Europas Awards byli m.in. Wonga, Spotify, Podio czy SoundCloud. W związku z tą ostatnią firmą w piątek szykujemy małą niespodziankę 🙂

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com