Reklamy
Aktualności Biznes

Transportoid: rozszerzenie współpracy ze SkyCash

Mobilny rozkład jazdy Transportoid konsekwentnie rozwija współpracę ze SkyCash. Dzięki temu można kupować bilety komunikacji miejskiej bezpośrednio z poziomu aplikacji. Do objętego już rozwiązaniem Wrocławia dołączyły kolejne miasta – Warszawa, Łódź, Lublin, Biała Podlaska, Bydgoszcz, Inowrocław, Radom, Rzeszów i Stalowa Wola.

Usługa działa na każdym telefonie z systemem Android i mogą z niej korzystać wszystkie osoby zarejestrowane w SkyCash. Żeby dokonać zakupu, wystarczy wybrać miasto i rodzaj biletu. Po wykonaniu tych czynności użytkownik zostanie automatycznie przekierowany do SkyCash, ale następuje to wyłącznie w celu finalizacji zakupu. Aby okazać bilet do kontroli również nie trzeba opuszczać aplikacji Transportoid.

Poza możliwością kupowania biletów komunikacji miejskiej SkyCash pozwala też na przesyłanie pieniędzy pomiędzy użytkownikami systemu, doładowania telefonów na kartę, wypłaty środków z bankomatów bez użycia karty czy płatności w Internecie. Najnowszą funkcjonalnością platformy jest możliwość płacenia komórką za bilety do kina.

Reklamy