Reklamy
Aktualności

Trejdoo.com: start nowej platformy finansowej

Wymiana walut na Trejdoo.com jest możliwa zarówno po cenie oferowanej przez innego użytkownika, jak i przez sam rynek. Jedynym kosztem jest prowizja w wysokości 0,2%.

Usługa escrow na platformie Trejdoo.com adresowana jest tak do osób fizycznych, jak i firm zajmujących się handlem bądź świadczeniem różnego rodzaju usług. To narzędzie depozytowe – za jego pomocą ustanawia się rachunek powierniczy, będący gwarancją dla przyszłej transakcji finansowej np. kupno-sprzedaż samochodu czy nieruchomości. Dzięki temu nie musimy mieć przy sobie gotówki na poczet zaliczki czy zadatku. Wystarczy, aby obie strony umowy posiadały konto w serwisie Trejdoo.com. W przypadku firm, escrow stanowi narzędzie gwarantujące rzetelność i pewność obu stron transakcji, również w obrocie międzynarodowym.

Do tej pory rachunek typu escrow można było uruchomić w banku lub kancelarii notarialnej. W porównaniu z Trejdoo.com, usługi te są droższe i bardziej czasochłonne. Platforma pobiera jedynie prowizję w wysokości od 0,3%. wartości transakcji.

Z obu narzędzi korzystać można za pomocą jednego, bezpłatnego konta w serwisie.Operatorem serwisu jest Igoria Trade, spółka z portfela IQ Partners, notowana na New Connect. Spółka planuje rozszerzyć działalność o zagraniczne rynki. Jeszcze w tym roku planowane jest otwarcie przedstawicielstwa w Hongkongu, a transakcje wymiany walut, obok franka szwajcarskiego, funta brytyjskiego, dolara i euro – rozszerzona ma być o chiński juan.

Zobacz też: Walutomat.pl: 1 mld zł obrotów w 2 lata

Reklamy