Reklamy
Aktualności

Uporządkuj notatki pracowników

Evernote, aplikacja ułatwiające organizowanie notatek, jest już od pewnego czasu dostępna w języku polskim. Jakie korzyści mogą odnieść przedsiębiorcy ze stosowania tego typu narzędzi?

Twórcy aplikacji twierdzą, że ma ona już 60 milionów użytkowników na świecie, a 300 tysięcy w Polsce. Jej biznesową wersję, od momentu premiery w grudniu 2012 roku, miało już wdrożyć ponad 5000 firm. Dlaczego?

Generalnie, aplikacja służy do uporządkowywania notatek. Można to zrobić w różny sposób – z użyciem notatników, stosów, tagów. Przy czym notatką mogą być też przykładowo pliki graficzne, PDF, nagrania audio. Dzięki narzędziu „Nożyczki Sieciowe” użytkownicy mogą też zapisywać nawet całe strony internetowe.

Główną korzyścią dla firm jest to, że pracownicy mają dostęp do wspólnych informacji poprzez dowolne urządzenie. Spokojnie mogą więc pracować na własnym laptopie czy używać prywatnego smartfona, a równocześnie mieć dostęp do materiałów zgromadzonych przez współpracowników. W aplikacji mobilnej mogą też korzystać z tych plików w trybie offline.

Evernote dostępne jest na platformy Windows, Mac, iOS, Android, Windows Phone, Blackberry I w przeglądarce internetowej. Aplikacja została stworzona w trzech wersjach: Evernote, Evernote Premium, Evernote Business, z czego dwie ostatnie są płatne. Opłata za Evernote dla biznesu wynosi 30 zł miesięcznie za każdego użytkownika.

Więcej informacji znajduje się na stronie http://evernote.com/intl/pl/business.

Reklamy