Reklamy
Aktualności

Uwaga! Wyniki konkursu payleven

Zwyciężczynią oraz właścicielką tableta zostaje pani Marta K. z Poznania. Jej zdaniem terminal payleven powinien trafić (i trafi!) do poznańskiego Baru Wierzbak. Oto jej zwycięskie uzasadnienie:

Bardzo stara boazeria, wyblakłe firanki w oknach i charakterystyczny zapach stołówki w zapamiętanym z dzieciństwa ośrodku wczasowym. Do tego najlepsze na świecie, gigantyczne pyzy z sosem – do wyboru – bolońskim lub myśliwskim, danie chińskie, które z Chinami nie ma chyba nic wspólnego, obowiązkowe danie dnia wraz z zupą dnia i przepyszna sałatka z cebuli na ostro, która przypomina o elegancji lat ’90tych – oto Bar Wierzbak, kultowe miejsce na poznańskim Sołaczu.

Bar Wierzbak nie ma nie tylko terminala, nie ma nawet porządnego menu.
Dlaczego terminal Payleven powinien zawitać właśnie w niepozornym, małym barze? Dlatego, że to nowe ulubione poznańskie miejsce hipsterów i wszelkiej maści lemingów, a te gatunki za swoje wyżywienie płacą tylko kartami!

II miejsce zajmuje pani  Joanna W. z Elbląga. Laureatka otrzymuje zegarek, a wskazane przez nią miejsce – Pensjonacik pod Tulipanem – terminal payleven.

Zawsze wypłacam za mało gotówki. W mieście nie ma z tym problemu. Ale na wsi, w mazurskiej głuszy to już zupełnie inna sprawa. Zajechaliśmy do Pensjonaciku pod Tulipanem w Zawadach Oleckich, na Mazurach Garbatych. Przy malowniczym pensjonacie działa galeria autorskiej ceramiki. Na widok kafelków ręcznie malowanych, mis we wszelakich kolorach i kształtach i wieszaków, które po prostu idealnie pasowały do naszej łazienki, zamarłam. A w portfelu echo i tylko karta. Do bankomatu 100 km. Kupiłam jedną michę. A chciałoby się więcej… Mazury Garbate to region ciekawy i turystów tam coraz więcej, a to miejsce jest jednym z najciekawszych na turystycznej mapie. Terminal payleven w Zawadach byłby prezentem dla rzeszy fanów ceramiki spod tulipana.

 

Kolejny zegarek wygrywa pan Arkadiusz K. Jako miejsce, w którym brakuje terminala payleven, wskazał Biedronkę, która jednak nagrody przyjąć nie może. Może jednak, gdyby przeczytał uzasadnienie, zarząd Jerónimo Martins skusiłby się na to rozwiązanie:

T_u nie ma terminala, a często robię tu zakupy

E_ch! Zdarza się, że muszę wracać po kasę do chałupy

R_ety! Terminal ułatwiłby życie mnie i mojej rodzinie

M_oim ciociom, wujkom i dziewczynie

I_całe osiedle byłoby pełne zachwytu

N_o bo dzięki terminalowi okolica nabrałaby kolorytu

A_ch! Miłe, sprawne, zakupy, wygoda

L_ekkość, szybkość i swoboda

 

P_ełen luz, pozytywne wrażenia

A_ch! Spełnienie niejednego marzenia

Y_es! Pieniadze na karcie = finezja

L_udzie! Po prostu poezja!

E_lastyczność, zadowolenie

V_ielkie marzenie!

E_ch! Koniec słów natchnionych

N_iezwykłe terminale Payleven dodałem do ulubionych!

 

Laureatom serdecznie gratulujemy.  Organizatorzy konkursu skontaktują się z nimi, aby omówić warunki przekazania nagród.

Reklamy