Reklamy
Aktualności Biznes

Warte uwagi #1

„Warte uwagi” to podsumowanie najważniejszych informacji z dnia poprzedniego. To nowy cykl na Proseed Online. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii na temat codziennej dawki istotnych wieści w pigułce – piszcie w komentarzach, co sądzicie o tym pomyśle. Zapraszamy do lektury premierowego odcinka.

Poniedziałek, 29 października 2012

Allegro rozpoczęło sprzedaż e-booków

Pod adresem ebooki.allegro.pl można od wczoraj kupować książki w postaci elektronicznej. Ceny nie powalają, a usability sklepu jest przeciętne. Ciekawą opcją jest za to synchronizacja czytanej książki między posiadanymi urządzeniami.

http://antyweb.pl/allegro-uruchomilo-sklep-z-ebookami-to-dobry-poczatek/

Burda chce przejąć Xing za prawie 150 mln euro

147,8 mln euro – dokładnie tyle niemiecki koncern wydawniczy chce zapłacić za Xing, serwis społecznościowy dla profesjonalistów, często nazywany europejskim odpowiednikiem LinkedIn. W zeszłym tygodniu Burda zainwestowała w polską firmę Showroom.

http://venturevillage.eu/burda-wants-to-take-over-xing-for-the-tidy-sum-of-147-3-million

PayPal zwalnia 325 pracowników

David Marcus, który w czerwcu objął stanowisko CEO w PayPal, zapowiedział usprawnienie procesów w firmie. Realizacja tego celu wiąże się ze zwolnieniem 325 osób, co będzie kosztować firmę 15 mln dolarów. Działalność PayPal ma się teraz skupić wokół rozwiązań mobilnych.

http://gigaom.com/2012/10/29/paypals-reorganization-costs-325-layoffs-15-million/

Click House powołuje sieć reklamową GoldenAd

Agencja Click House wydzieliła ze swoich struktur nową sieć reklamową GoldenAd, skierowaną do wydawców i reklamodawców z sektora premium. Wydawcami w sieci są już m.in. Goldenline, Pracuj.pl, Money czy Bankier.

http://proseedmag.pl/biznes/click-house-powoluje-siec-reklamowa-goldenad

Reklamy