Reklamy
Aktualności Inwestycje

Wesprzyj polską książkę o crowdfundingu

Karol Król i Arkadiusz Regiec wydają książkę „Crowdfunding na papierze” i potrzebują na ten cel 6000 zł. Mają już prawie 70% sumy. Ty też możesz wesprzeć projekt, ponieważ jak przystało na książkę o tej tematyce, jest ona finansowana przez społeczność.

Wystarczy, że wejdziesz na beesfund.com, wybierzesz kwotę (od 12 zł do 1599 zł) i przekażesz środki. W zamian otrzymasz adekwatny do rozmiaru inwestycji upominek – od ekotorby, przez drukowany egzemplarz książki, aż po logo na tylnej okładce i opis własnego projektu w publikacji. Spiesz się – akcja trwa do 24 września.

Crowdfunding to skuteczny mechanizm finansowania i promocji projektów. Świadczą o tym sukcesy Peeble czy Ouya – ich twórcy dzięki portalowi Kickstarter zebrali od społeczności odpowiednio 10,3 oraz 8,6 mln. dolarów i przykuli uwagę mediów.

W Polsce finansowanie społecznościowe dopiero raczkuje, głównie za sprawą regulacji rynku kapitałowego i ustawy o zbiórkach publicznych. Wspierając autorów „Crowdfunding na papierze”, a zarazem twórców Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu, bloga crowdfunding.pl oraz platformy Beesfund, możemy przyśpieszyć rozwój tej idei w naszym kraju. W społeczności siła!

Reklamy