Aktualności CeBIT 2013

Weź udział w Międzynarodowych Targach ICT „Cebit Bilisim Eurasia” w Stambule

W ramach programu promocji polskiej gospodarki w Turcji w roku 2013 PAIiIZ S.A. jako Wykonawca programu wskazany przez Ministerstwo Gospodarki organizuje w 2. połowie roku udział polskich przedsiębiorców m.in. w Międzynarodowych Targach ICT „Cebit Bilisim Eurasia”, w Stambule,  (24-27 października 2013 r.).

Branże: elektronika, informatyka, telekomunikacja. Dodatkowo w ramach programu organizowana jest misja gospodarcze dla polskich przedsiębiorców z sektora ICT do Stambułu w dniach 24-26 października 2013 r. W ramach programu istnieje możliwość dofinansowania udziału przedsiębiorcy w targach i misjach w ramach Poddziałania 6.5.2 PO IG (do 75% wartości kosztów kwalifikowanych).

Termin składania wniosków do Ministerstwa Gospodarki o dofinansowanie udziału we wszystkich wydarzeniach: 30 czerwca 2013 r. Udział w programie odbywa się w ramach pomocy de minimis. Przedsiębiorcy nie mają obowiązku uczestniczenia w 50% imprezach targowych objętych programem.

Szczegółowe informacje dotyczące składanych dokumentów znajdują się na stronie Ministerstwa Gospodarki: Rozdział „Nabór ciągły wniosków o dofinansowanie projektów na udział w programie promocji o charakterze ogólnym” (pozycja Nr 8 na stronie):
http://www.mg.gov.pl/Fundusze+UE/POIG/Dzialania/Dzialanie+652/Ogloszenie+o+naborze

Aktualne wzory dokumentów dostępne są na stronie Ministerstwa Gospodarki:
http://www.mg.gov.pl/Fundusze+UE/POIG/Dzialania/Dzialanie+652/Dokumenty+dla+wnioskodawcow

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej PAIiIZ: www.paiz.gov.pl w zakładce „Targi i misje na terenie Turcji”.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com