Aktualności

Wind Mobile uruchamia komercyjnie serwis w Arabii Saudyjskiej

Grupa Wind Mobile z sukcesem wdrożyła i uruchomiła platformę, która z końcem kwietnia przyjęła pierwszych abonentów znanego, globalnego operatora komórkowego.

Spółka Wind Mobile znana jest z wielu wdrożeń realizowanych dla wszystkich polskich operatorów komórkowych, dzięki którym każdy posiadacz telefonu komórkowego ma możliwość korzystania z takich usług operatorskich jak: halodzwonki – muzyka zamiast sygnału oczekiwania, poczta głosowa, powiadomienia o dostępności rozmówcy i przekroczeniu granicy oraz wielu innych.

Realizacja projektu na rynku Arabii Saudyjskiej jest potwierdzaniem realizacji przyjętej przez Grupę strategii ekspansji zagranicznej. Implementacja kompleksowej platformy w architekturze operatora umożliwia oferowanie abonentom różnorodnych usług informacyjnych zarówno w formie wiadomości tekstowych i treści multimedialnych, jak i w formie „SMS to TV” umożliwiającej m.in. głosowanie podczas programów telewizyjnych.

– Do chwili obecnej nasza platforma przyjęła już szerokie grono zainteresowanych usługą. Jej start komercyjny celowo zaplanowano przed muzułmańskim świętem Ramadan, podczas którego szacowany jest duży wzrost popularności tej usługi. W dalszej kolejności będziemy uruchamiać szeroką gamę dodatkowych usług, generujących przychody zarówno dla nas, jak i dla operatora. Dzięki podobnym wdrożeniom budujemy naszą coraz silniejszą pozycję na rynku telekomunikacyjnym i mam nadzieję, że już wkrótce będę mógł przekazać Państwu kolejne informacje o nowych kontraktach, nad którymi obecnie intensywnie pracujemy. – informuje Tomasz Kiser, Wiceprezes Zarządu Grupy Wind Mobile.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com