Reklamy
Aktualności

Właściciel nazwa.pl planuje inwestycje

Na polskim rynku rozpoczęła działalność nowa grupa kapitałowa Nowak Holding. Głównym celem firmy jest efektywne zarządzanie aktywami i prowadzenie działalności inwestycyjnej.

Właścicielem i prezesem holdingu jest Piotr Nowak, twórca NetArt i nazwa.pl, który niedawno ogłosił wynik EBITDA za pierwszy kwartał 2014 roku na poziomie 12,6 mln zł. Nazwa.pl to najbardziej rozpoznawalna z marek wchodzących w skład holdingu – obsługuje obecnie ponad 500 tys. klientów, a jej wartość rynkowa jest wyceniana na około 200 mln złotych.

Nowak Holding koncentruje się na obiecujących przedsięwzięciach o dużej dynamice wzrostu. Wyraźnie zaznacza swoją obecność w szybko rozwijających się sektorach gospodarki: informatycznym, nieruchomości, hotelarskim, dóbr luksusowych i designu.

– Naszym celem jest sprawne zarządzanie aktywami i inwestowanie w perspektywiczne branże. Zajmujemy się wyszukiwaniem ciekawych przedsięwzięć o potencjalnie dużych stopach zwrotu. Chcemy wspierać ludzi z interesującymi pomysłami biznesowymi. Na gruncie naszego doświadczenia i zaplecza kapitałowego pomagamy przyśpieszać rozwój firm oraz zwiększać ich wartość rynkową – powiedział Piotr Nowak, właściciel i prezes Nowak Holding.

Reklamy