Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Współpraca naukowców z przedsiębiorcami – to nie mit !

INVESTIN Fundusz Zaawansowanych Technologii wraz z Fundacją Zaawansowanych Technologii  mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. „Nauka i biznes – wzajemne inspiracje”, która odbędzie się 25 czerwca 2013r. w Centrum Konferencyjnym Zielna, ul. Zielna 37 w  Warszawie.

Podczas konferencji m.in.:

  • Naukowcy i przedsiębiorcy podzielą się z Państwem doświadczeniami z półrocznej współpracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które zostały wdrożone do firm.
  • INNOVATIKA przedstawi skuteczne metody  „PRO-KREACJI”, przedstawiając 6 sekretów „ojców innowacji” a spotkanie będzie niepowtarzalną okazją przygotowania komiksu z własnym pomysłem w roli głównej.
  • Przedstawiciel Narodowego Centrum Badań i Rozwoju przybliży zakres funkcjonowania agencji, jej szerokie możliwości finansowania różnorodnych pomysłów oraz wsparcia dla środowiska naukowego i biznesowego.
  • Znane fundusze przedstawią ofertę wsparcia kapitałowego.
  • Prezesi innowacyjnych polskich firm opowiedzą o praktycznych doświadczeniach prowadzenia działalności biznesowej, m.in.: przed czym się chronić, gdzie szukać inspiracji.

Networking – silne narzędzie biznesu:

Spotkanie jest przestrzenią wymiany doświadczeń ludzi z różnych branż i środowisk, m.in. pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych prężnie działających na uczelniach i instytutach naukowo-badawczych, przedsiębiorców, przedstawicieli inkubatorów oraz wszystkich zainteresowanych podążaniem własną ścieżką biznesową. Dla Wszystkich Państwa przygotowaliśmy wiele atrakcji ułatwiających nawiązanie relacji i współpracy.

Program konferencji dostępny tutaj.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Rejestracja do 21 czerwca 2013r. pod adresem  konferencja@investin.pl

Reklamy