Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia: „E-commerce w Praktyce” rusza rychło

Roadshow Akademii Empathy powraca w nowej odsłonie, w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Start 17 września, rejestracja właśnie ruszyła.

Wśród tematów pojawią się zagadnienia związane z technologią. Specjaliści Empathy – Internet Software House wyjaśnią korzyści płynące z automatycznych integracji z systemami zewnętrznymi w e-commerce. Nie zabraknie też kwestii prawnych. Czy klient z zagranicy jest kłopotliwy? Jak w praktyce wygląda sprzedaży transgraniczna? Jakie zmiany wiążą się z nową Dyrektywą o Handlu Elektronicznym? Na te pytania odpowie uczestnikom radca prawny – Marianna Poproch-Wesołowska.
Pod lupę trafią rozwiązania logistyczne dla e-commerce. Dlaczego warto sięgnąć po platformy wysyłkowe postara się wyjaśnić Natalia Koszyczarek, Product Manager w Grupie Allegro odpowiedzialna za rozwój Sendit.pl. Nie zabraknie również porad dotyczących strategii PR dla firm z sektora e-commerce, nowych technologii i IT. Tą działką zajmą się specjaliści Agencji Public Dialog – Karolina Borkowska oraz Paweł Bylicki.

We Wrocławiu część uczestników konferencji będzie mogła dodatkowo skorzystać z warsztatów dotyczących zwiększania konwersji w e-sklepie, które poprowadzą przedstawiciele firmy Contium. Aby wziąć udział w warsztatach oraz konferencjach „E-commerce w Praktyce” należy zarejestrować się poprzez formularz na stronie  www.akademiaempathy.pl

Pełna agenda konferencji zostanie opublikowana już 5 września. Wśród patronów medialnych wydarzenia znalazł się mi.in. Magazyn Proseed, eCommerce.edu.pl, Nowoczesna Firma, MARKETER+, Marketingowiec.pl, infomarket.edu.pl, Decyzje IT oraz wspieram-biznes.eu.

Reklamy