Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia: 1410 Start-up Stories and Speed Dates

1410 Start-up Stories and Speed Dates (4) odbędzie się we wtorek, 24 stycznia 2012, o godzinie 16:45, w Laboratorium BRAMA na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Serdecznie zapraszamy.

Podczas najbliższego spotkania z serii „1410 Start-up Stories and Speed Dates” poznacie twórców serwisów Tuubio oraz CrowdIPR. Goście spotkania opowiedzą o swoich przedsięwzięciach oraz ścieżkach rozwoju biznesu. Podzielą się również swoimi doświadczeniami z udziału w znanych na całym świecie programach akceleracyjnych dla startupów. Dowiemy się też, w jaki sposób budować i promować serwis internetowy, aby skutecznie konkurował na rynku globalnym. Jeśli już teraz masz pytania dotyczące serwisów Tuubio oraz CrowdIPR, prześlij je na adres: stories@1410ventures.com.

Ponadto, uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z atrakcyjną ofertą inkubatora AerFinance Ventures, który oferuje pełne wsparcie merytoryczne i finansowe twórcom innowacyjnych pomysłów na perspektywiczny biznes.
Stałym elementem spotkań z organizowanych przez 1410ventures jest sesja networkingowa w formie „Speed Dates”. Dzięki niej szybko i sprawnie poznasz innych uczestników spotkania – kto wie, może znajdziesz przyszłych wspólników, partnerów biznesowych, inwestorów?

Zapisy na spotkanie: www.1410startupstories-4.evenea.pl

Kiedy: wtorek, 24 stycznia 2012, 16:45-19.00
Gdzie: Laboratorium BRAMA, WEiTI PW, ul. Nowowiejska 15/19, Warszawa

Reklamy