Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia: Emerging Markets Business Conference 2012

4 lipca 2012 roku na GPW odbędzie się konferencja Emerging Markets Business Conference 2012. To największa konferencja o rynkach wschodzących organizowana przez studentów.

EMBC to największa studencka konferencja w Europie Środkowej i Wschodniej poświęcona rynkom wschodzącym. Powstała z inicjatywy studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, przy współpracy ze studentami z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Uczestnikami konferencji będą studenci z najlepszych polskich oraz zagranicznych uczelni biznesowych m.in. z Brazylii oraz Indonezji.

W trakcie całodniowej konferencji studenci będą mogli poznać ekonomiczną charakterystykę rynków wschodzących – dowiedzieć się nie tylko o szansach, ale również o zagrożeniach i wyzwaniach, jakie czekają kraje dynamicznie rozwijające się w najbliższej przyszłości. Prelegentami konferencji będą m.in. prof. Witold Orłowski – ekonomista, doradca PwC, Piotr Kowalski – prezes Fitch Polska, Kazimierz Marcinkiewicz – były prezes Rady Ministrów oraz doradca Goldman Sachs, Artur Tomala – Dyrektor Goldman Sachs w Polsce, Marek Sawicki – partner kancelarii Cameron McKenna, a także wiele innych osobistości ze świata nauki i biznesu.

Konferencja będzie punktem kulminacyjnym projektu Emerging Markets Business Summit.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie www.embc.com.pl.

Reklamy