Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia: I Międzynarodowe Forum Klastrów IT

Tematami wiodącymi są networking w sektorze IT oraz wpływ branży IT na biznes i nasze życie. Prezentowane będą innowacyjne rozwiązania m.in. dla branży budowlanej, spożywczej, motoryzacyjnej czy IT, a także w edukacji i SMART city (e-zdrowie i e-administracja). Rejestracja do 3 września.

I Międzynarodowe Forum Klastrów IT odbędzie się w dniach 13-14 września w Eureka Technology Park w Dąbrowie k/Poznania.

Pierwszy dzień wydarzenia przeznaczony jest na networking. Równolegle do sesji prezentujących nowe rozwiązania IT odbywać się będą spotkania kooperacyjne firm IT oraz spotkania koordynatorów klastrów. W programie drugiego dnia znalazły się m.in. prelekcje poświęcone e-learningowi, inteligentnemu miastu, grywalizacji, rzeczywistości rozszerzonej oraz tematyce e-commerce.

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Edukacji, Innowacji i Wdrażania Nowoczesnych Technologii – koordynatora Klastra Informatycznego SynergIT. Otrzymało ono dofinansowanie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, w związku z czym udział w konferencji jest darmowy.

Liczba miejsc ograniczona, rejestracja na stronie www.siecinnowacji.org/forum/rejestracja do 3 września 2012 r.

W trakcie całego Forum istnieje możliwość zaprezentowania innowacyjnych produktów IT w konferencyjnym open space po ich wcześniejszym zgłoszeniu i zaakceptowaniu przez organizatorów. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej www.siecinnowacji.org/forum.

Reklamy