Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia: Internet Beta w Rzeszowie – 26-28 września 2012 [akt.]

O tym, dlaczego crowdsourcingowe projekty wideo zyskują na znaczeniu w komunikacji z konsumentami, opowie Jan Kasprzycki-Rosikoń, dyrektor zarządzający MillionYou.com, marketingowej platformy crowdsourcingowej. Jednym z prelegentów będzie też 11-letni Krystian Gontarek, twórca projektu GameTeller.net do rekomendacji gier, który zdobył drugą nagrodę jury w Startup Weekend Kraków.

Wśród gości będą:

  • Andrew Keen – autor bestselleru „Kult amatora” oraz książki „Digital vertigo”
  • amerykański fotograf Bob Carey (TheTutuProject)
  • Chris Speed z Uniwersytetu w Edynburgu (na co dzień zgłębia temat wpływu technologii na architekturę krajobrazu; wraz z uczestnikami wydarzenia przyjrzy się artefaktom w Internecie)
  • Irena Pereyra oraz Anton Repponen z Fantasy Interactive
  • poeta i dziennikarz Jarosław Lipszyc.

Prelekcje wygłoszą również goście z Google, Spotify, iTraff Technology, Brand24 czy Adtaily.

Atrakcją tegorocznego kongresu, oprócz afterparty, będą trzy questy przygotowane przez specjalistów z firmy Planet PR. Zastosowali oni mechanizmy grywalizacji, gier miejskich i marketingu narracyjnego, by ci, którzy podejmą wyzwanie, mogli poznać nieznane oblicze stolicy Podkarpacia.

Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Wśród parterów InternetBeta 2012 są m.in.: Rzeszów – Stolica Innowacji, IAB Polska, HP oraz Empathy – Internet Software House. Więcej informacji na temat konferencji, a także szczegóły dotyczące rejestracji i biletów znajdują się na stronie www.internetbeta.pl.

Internet Beta w Rzeszowie – 26-28 września 2012. Newsy o konferencji znajdziecie też na stronie internetbeta.pl.

Reklamy