Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia: InvestExpo – start 20 marca w Chorzowie

Wiosenny cykl konferencji InvestExpo odbędzie się m.in. w: Warszawie, Chorzowie, Trójmieście, Toruniu oraz Płocku. Tematyką będą nawiązywały do zagadnień najistotniejszych z punktu widzenia danego regionu. W Warszawie konferencja będzie oparta na zagadnieniach dotyczących alternatywnych form pozyskiwania kapitału zewnętrznego. Płock będzie się koncentrował na gospodarce odpadami z uwagi na nagłaśniany w ostatnich latach problem z nimi związany. Trójmiasto stanowi intensywnie rozwijające się centrum transferu technologii, a gospodarka toruńska jest silnie warunkowana aspektami energetycznymi i z tymi zagadnieniami w głównej mierze będą się wiązały kolejne spotkania.

Obecnie trwają także ostatnie przygotowania do IV edycji Forum Gospodarczego InvestExpo, które odbędzie się w dniach 20 i 21 marca br. w Hotelu Arsenal Palace w Chorzowie. Forum Gospodarcze InvestExpo jest cykliczną imprezą biznesową skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw.

Tegoroczne Forum swoją tematyką poruszy takie zagadnienia jak: Aniołowie Biznesu, innowacyjne technologie, kobiety w świecie biznesu, inwestycje na Śląsku, społeczna odpowiedzialność biznesu oraz marketing i PR.

Więcej informacji: www.investexpo.pl.
Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Wymagana jest natomiast wcześniejsza rejestracja.

Reklamy