Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia: kapitał na start – seminarium w Łodzi

Wydarzenie skierowane jest do osób zainteresowanych pozyskaniem kapitału na realizacje pomysłów biznesowych, w szczególności do osób pragnących skomercjalizować innowacyjne pomysły na biznes w branży nowych technologii, elektrotechniki, usług profesjonalnych, jak również do przedsiębiorców oraz naukowców zainteresowanych transferem wiedzy i innowacji do biznesu.
Udział w seminarium jest bezpłatny.

Szczegóły i rejestracja: www.inkubator.obserwatorium.pl

Organizatorem cyklu seminariów Kapitał na start jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania. W 2012 roku odbędzie się 6 jednodniowych spotkań w różnych miastach polski. Patronem medialnym wszystkich wydarzeń są portale MamBiznes.pl oraz Proseedmag.pl.

Seminarium poprowadzą znakomici przedstawiciele przedsiębiorstw powstałych w oparciu o innowacyjne pomysły oraz osoby inwestujące kapitał w nowe przedsięwzięcia. Wśród zaproszonych gości spotkają Państwo: Piotra Nawrockiego (ID Block Systems), Piotra Krawczyka (RedBelt), Zdzisława Rawickiego (Instytut Elektrotechniki), Małgorzatę Szudejko (INVESTIN), Mariusza Kaczmarka (Gilda Aniołów Biznesu) oraz Piotra Maczugę (Nowoczesna Firma).

Reklamy