Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia: KielceCom tym razem o Mobile

Pierwsze po wakacjach spotkanie z cyklu KielceCom będzie poświęcone tematyce mobile. Wystąpią przedstawiciele agencji interaktywnych oraz osoby, które tą branżą zajmują się już od dawna.

Jako pierwszy wystąpi Marcin Zaremba z LoveMobile należącej do Grupy o2 w prezentacji pt. „Mobile-first society”. Opowie o pojęciu mobile-first society, o tym co z niego wynika dla marek, biznesów i marketerów.

Oo nim Piotr Krauschar współzałożyciel Mobberry opowie jak można wykorzystać „Mobile jako wsparcie sprzedaży online/offline”. Zainteresowani tematem gier społecznościowych z mogą wysłuchać wystąpienia Jacka Jankowskiego z Mobile Wings Interactive pt.“Social Games w Mobile. Czyli nie samym fejsem farmvillowcy żyją”. Potem wystąpi dwóch panów o imieniu Paweł. Pierwszy, Paweł Sołyga z studia aplikacji mobilnych Tooploox będzie mówił „Jak smartfon i tablet staje się konsolą do gier?”. Ostatni prelegent – Paweł Nowak z PressPad – przedstawi prezentację pod dość kontrowersyjnym tytułem „Jeśli nie zbudujesz swojego snu sam, ktoś inny zatrudni Cię, żebyś pomógł mu budować jego”. Pawła znają przede wszystkim fani Apple, dzięki jego sześcioletniej przygodzie z blogiem appleblog.pl.

Udział jest bezpłatny, konieczna jest tylko rezerwacja na www.kielcecom.pl start 12 września od godziny 19:00 w Plejadzie przy Rynek 16.

Reklamy