Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia: Międzynarodowa Konferencja BIOCONNECT 2012

W ramach kolejnej edycji międzynarodowej konferencji BIOCONNECT 2012 prelegenci z Wielkiej Brytanii, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Węgier, Grecji i Polski przedstawią najnowsze trendy naukowo-biznesowe w zakresie m.in. medycyny personalizowanej i regeneracyjnej, rozwoju nowych leków, bioinformatyki czy nanobiotechnologii.

Podczas BIOCONNECT 2012 wystąpi 17 prelegentów – bioekspertów. Szczególnie interesującą propozycją tegorocznej konferencji są z pewnością odbywające się po raz pierwszy w Wielkopolsce warsztaty poświęcone „Wycenie produktu i własności intelektualnej na wczesnym etapie rozwoju technologii Life Science”.

Konferencji BIOCONNECT 2012 towarzyszyć będzie sesja posterowa z główną nagrodą w wysokości 5000 zł. Do udziału w niej zaproszono środowiska akademickie z całej Polski, zajmujące się badaniami naukowymi w szeroko pojętej branży biotechnologicznej: od biomateriałów, przez bioinformatykę i biologię obliczeniową, biotechnologię stosowaną, nanobiotechnologię, aż po biotechnologię wykorzystywaną w ochronie zdrowia, a także rolnictwie. Uczestnicy sesji mają bezpłatny wstęp na konferencję, a prace zwycięzców zostaną dodatkowo opublikowane w „Przeglądzie Lekarskim”.

Szczegółowe informacje na www.bioconnect2012.pl.

Reklamy