Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia: seminarium o R&D na ZUT

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym zaprasza na seminarium „Skąd fundusze na badania? Przegląd europejskich i krajowych programów B+R”. 26-27 września, Szczecin.

Celem spotkania jest przedstawienie różnych możliwości finansowania B+R, krótkie wprowadzenie w ich tematykę oraz zasady, a także wskazanie źródeł informacji i wsparcia w przygotowaniu już samego projektu.

Pierwszy dzień seminarium adresowany jest do naukowców poszukujących możliwości finansowania swoich badań oraz współpracy z przemysłem.  Drugi – do przedsiębiorców poważnie myślących o rozwijaniu swojej działalności oraz zwiększaniu przewagi nad konkurencją poprzez innowacje.

Seminarium zostanie poprowadzone przez ekspertów Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii. Specjalnie tę okazję zaproszeni będą również przedstawiciele Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, którzy zaprezentują ofertę Centrum, a także przedstawicielka Działu Badań Naukowych ZUT, Natalia Stankiewicz.

Zapisy przyjmowane są do 24 września br. Liczba miejsc ograniczona – 60 uczestników zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Reklamy