Reklamy
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia: Tech Open Air w Berlinie

Tech Open Air to dwudniowy festiwal startupów, który odbędzie się 23-24 sierpnia w Berlinie. To inspirujące wydarzenie w klimacie SXSW, które łączy nowe technologie ze sztuką. Polskim akcentem będzie piątkowe spotkanie Netcamp@Berlin na którym nasze startupy zaprezentują się berlińskiej społeczności.

23 sierpnia w Kater Holzig, dawnej fabryce mydła w dzielnicy Kreuzberg, zamienionej w centrum kultury rozpocznie się festiwal Tech Open Air. Drugiego dnia w całym mieście odbędą sie wydarzenia towarzyszące organizowane przez lokalną społeczność startupową.

Wśród prelegentów pierwszego dnia wystąpią m.in. David Noel z Soundcloud, Fabian i Ferry Heilemann z DailyDeal, Jawed Karim współtwórca YouTube, Mike Butcher z Techcrunch Europe, Renaud Visage z Eventbrite, Floris Dekker z Gidsy, Alex Farcet ze Startup Bootcamp i Paul Jozefak z LiquidLabs. Polskę będą reprezentować Agata Mazur z Applicake i Ola Sitarska.

Organizacja TOA Berlin była możliwa dzięki kampanii crowdfundingowej, która pozwoliła zebrać od społeczności ponad 20 tys. euro. A dzięki Fundacji Netcamp która jest partnerem tego inspirującego wydarzenia uczestnicy z Polskie mogą liczyć na duże zniżki.

TOA Sneak Peek from Marco Woldt on Vimeo.

Reklamy