W pod koniec lutego wystartowała nowa platforma wynajmu B2C oraz C2C, a dokładniej platforma dla każdego kto szuka lub chce dodać swoje ogłoszenie dotyczące najmu. Wynajem.pl zdobywa coraz większe zainteresowanie i każdego dnia pojawiają się nowe ogłoszenia. Czy ta platforma ma szansę wpłynąć Twoje życie? Zasada jest prosta, kto z Nas chociaż raz w życiu czegoś nie szukał ?

Co wyróżnia wynajem.pl ?  

To platforma, która pozwala na dodawanie TYLKO i wyłącznie ogłoszeń wynajmu, w dowolnej kategorii od mieszkań, samochodów, sprzętu budowlanego po narzędzia ogrodowe. Założeniem platformy jest umożliwienie każdemu użytkownikowi serwisu, wynajem dowolnego ogłoszenia w określonym czasie.

Poza dogodnością, jaką jest kalendarz, platforma w prosty i szybki sposób ma nam także umożliwić odnalezienie rzeczy, której szukamy. Nie zapominajmy, że to także idealne miejsce, na dodanie własnego ogłoszenia !

Od lat zalega Ci sprzęt ? Dlaczego, go nie wynająć ?

Przeprowadzamy się, remontujemy, wyjeżdżamy i żyjemy w ciągłym biegu. Ile rzeczy zalega nam w garażu, komórce czy innym pomieszczeniu gospodarczym ? Dlaczego tego nie wykorzystać ? Dodanie ogłoszenia na wynajem.pl jest całkowicie bezpłatne i zajmie Nam więcej jak 5 min bez względu na to czy dodajemy z komputera czy komórki. Swoje ogłoszenie możemy udostępnić w wybranych dniach tygodnia czy godzinach. Cały proces wynajmu ogłoszenia przeprowadzimy online ! Już teraz zarezerwujemy i wynajmiemy, a w przyszłości również opłacimy ( w przypadku osób indywidualnych ). To dlaczego z tego nie skorzystać ?

Czy na pewno zawsze jest potrzeba kupienia sprzętu ? W dobie Internetu wynajem jest to możliwy dosłownie od ręki. Dzięki geolokalizacji możesz sprawdzić czy Twój sąsiad np., nie wynajmuje rowerku dla dziecka, który potrzebny jest Ci do nauki własnego, a może bardziej do sprawdzenia czy maluch jest na to gotowy. Wtedy zastanawiasz się od kogo pożyczyć rowerek na chwilę. Dokładnie nie kupuj, wynajmuj !

Nie tylko dla użytkowników, również dla firm.

Jeśli prowadzisz firmę, dajemy możliwość eksportu ogłoszeń na serwis. Napisz do Nas na kontakt@wynajem.pl pomożemy i skonfigurujemy konto do Twoich potrzeb.

Prowadząc firmę zastanawiasz się czy wpisujesz się w politykę portalu ? Spokojnie ludzka wyobraźnia nie zna granic. Zapraszamy do współpracy firmy z branży budowlanych, motoryzacyjnych, nieruchomości, ogrodnictwa, usług, pośrednictwa pracy i wiele innych. W celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie, dla Waszego bezpieczeństwa jest możliwość wprowadzenia indywidualnie przedpłaty wynajmowanego ogłoszenia. W tym celu musisz się z Nami skontaktować. Jak to działa ? Dodając ogłoszenie możesz zaznaczyć konieczność przedpłaty za wynajem, a w praktyce to nic innego jak opłata z góry za Twoje ogłoszenie i rozliczenie należności przez Nasz system.

Nie masz własnej strony www ?

To nie problem dzięki wynajem.pl możesz stworzyć swoją wizytówkę w dowolnej kombinacji xxxxx.wynajem.pl już za 100 zł netto rocznie możesz korzystać z dowolnej nazwy jaką daje subdomena. W tym celu skontaktuj się z biurem kontakt@wynajem.pl

Wynajem.pl to świetne narzędzie, które może okazać się niezastąpione w poszukiwaniu rzeczy, których szukasz bądź idealne miejsce na własne ogłoszenie. Być może to właśnie dzięki tej platformie damy drugie życie zakurzonym rzeczom w garażu ! Sprawdź sam i wejdź na www.wynajem.pl


Zobacz również