Reklamy
Aktualności Wydarzenia

XIII Forum Edukacyjne dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

5 czerwca Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w Forum Edukacyjnym dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Ma być to okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych, dyskusji z ekspertami i spotkań z przedstawicielami Agencji.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości promuje inicjatywy zachęcające przedsiębiorców do nawiązywania współpracy z innymi przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu i jednostkami badawczymi, jak również pracownikami i pracodawcami. Hasłem przewodnim tegorocznych działań jest „Współpraca – to się opłaca”. Na Forum prezentowane będą różne narzędzia, które ułatwiają zdobycie informacji, środków finansowych oraz partnerów, ułatwiających nawiązywanie współpracy.

Poszczególne panele dyskusyjne będą odnosić się do zagadnień związanych z m.in. zamówieniami publicznymi, współpracą międzypokoleniową (w tym m.in. zarządzaniem wiekem, projektami mentorskimi) oraz prowadzeniem biznesu z podmiotami zagranicznymi czyli współpracą międzynarodową. Dodatkowo ciekawym aspektem programu będzie przedstawienie możliwości współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną.

Ponadto, w ramach tegorocznej edycji Forum odbędzie się specjalny panel dyskusyjny skierowany do młodzieży szkolnej, dotyczący rozwoju przedsiębiorczości w Polsce.

W Forum wezmą udział między innymi eksperci, przedstawiciele przedsiębiorstw, administracji państwowej oraz instytucji otoczenia biznesu.

Tegorocznej edycji forum towarzyszyć będzie giełda informacyjna PARP. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję do spotkań z ekspertami w ramach stoisk informacyjnych.

Przedsiębiorcom, którzy nie będą mogli pojawić się 5 czerwca w Warszawie PARP umożliwi uczestniczenie w całej konferencji dzięki bezpośredniej transmisji on-line. Początek relacji o godzinie 10.00.
Udział w forum jest bezpłatny.

Szczegółowy wykaz wydarzeń znajduje się tutaj.

Reklamy