Reklamy
Aktualności

Zacznij.biz: Phoenix Technologies i INFADO na podium

Do finału „Zacznij.biz” zostały zakwalifikowane następujące projekty:

Kategoria „Twój biznes w nowej odsłonie”

INFADO – start-up o profilu high-tech w obszarze elektroniki, IT i algorytmów matematycznych cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP). Pierwszy produkt INFADO to aktywny zestaw głośnikowy hi-fi DSP – wykorzystuje szereg zaawansowanych technologii w celu połączenia wygody odtwarzania muzyki w formie plików z komputera PC czy iPod z najwyższą jakością audiofilską.

Ubraniometr – mechanizm precyzyjnie porównujący rozmiary ubrań według marki. Jego celem jest zwiększenie sprzedaży ubrań w sklepach internetowych, dzięki zminimalizowaniu ryzyka niedopasowania zakupionej rzeczy.

Kategoria „Nauka – ukryty potencjał biznesu”

Egzo Tech – koncepcja zakłada stworzenie przedsiębiorstwa mającego na celu produkcję, dystrybucję, oraz działalność badawczo-rozwojową egzoszkieletów oraz urządzeń medycznych i użytkowych. Produktem flagowym EgzoTech byłby Stacjonarny Egzoszkielet Rehabilitacyjny sterowany elektromiogramem.

Phoenix Technologies – koncepcja biznesowa polega na opracowaniu i wdrożeniu do sprzedaży urządzeń do przetwarzania odpadów na energię elektryczną i ciepło. Technologia wpisuje się w bieżącą politykę gospodarowania odpadami i ogólnoświatowy trend ekologiczny.

Reklamy