Reklamy
Aktualności Biznes

Zmiany w magazynie Proseed

Od dwóch lat dokładamy wszelkich starań, by inspirować rozwój Waszego biznesu. 26 numerów magazynu Proseed pobraliście całkowicie bezpłatnie. Pytaliście, jak to robimy, bo przecież – jak przytomnie twierdził Milton Friedman – „Nie ma darmowych obiadów”. Niech pozostanie to naszym sekretem 🙂

Co więcej – z myślą o Was wprowadzamy bogatszą wersję magazynu, z większą ilością treści, z nową, estetyczną makietą. To już ponad 100 stron solidnie opracowanych, inspirujących biznes tematów! W tej wersji znajdziecie jeszcze jedną nowość – dostęp do niektórych treści będzie płatny.

Dla wymagających przygotowaliśmy 250 pakietów z drukowaną wersją magazynu przez rok dostarczaną na biurko, z jednoczesnym dostępem do treści w formacie PDF, audiobooka lub (wkrótce) w formacie epub plus bonusy i dostęp do archiwum. Pozostali czytelnicy wybiorą tańszy pakiet Standard lub – jak dotąd – pobiorą darmową wersję PDFa – gdzie również znajdą zajawki i informacje o treściach dostępnych w wersji płatnej.

Jeżeli szukasz wartościowych inspiracji i unikalnych informacji, które pozwolą rozwinąć Twój biznes, dołącz do grupy naszych czytelników. Możliwość prenumeraty wystartuje dziś – razem z ukazaniem się nowego numeru. O tym dowiecie się już za chwilę 🙂

Na pewno będziecie mieli do nas sporo pytań związanych ze zmianami, płatnościami i prenumeratą. Wykorzystajmy do tego celu komentarze pod artykułem – odpowiemy na wszelkie Wasze wątpliwości.

Reklamy