Aktualności

ZMorph nagrodzony na 3D Print Experience w Holandii

Grand Prix na zakończonych targach 3D Printer Experience w Haarlem, stolicy holenderskiego druku 3D, przypadło wrocławskiej spółce ZMorph. Firmę doceniono za najlepszy team, maszynę i stoisko. Do końca roku polska spółka chce sprzedać w Holandii kilkaset maszyn.

To dla nas to ogromny sukces i początek budowy marki na rynku holenderskim, gdzie jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalni. W ciągu pół roku chcemy sprzedać w Holandii przynajmniej kilkaset naszych maszyn– zapowiada Natalia Szymacha, główny menadżer do spraw obsługi klienta. Najwięcej pozytywnych ocen spółka zebrała za możliwość wymiany końcówek drukujących i możliwość druku ceramiką czy ciastem oraz świetny design maszyny. – To właśnie ta unikalność przyciągała na nasze stoisko wielu potencjalnych klientów. Spotkaliśmy się także z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem licznych mediów – przypomina Natalia Szymacha.

Haarlem to centrum druku 3D w Holandii. To właśnie tam swoje siedziby mają firmy związane z tym przemysłem. Oprócz produkcji w Haarlem odbywają się warsztaty, spotkania, wystawy i konferencje.

Już we wrześniu bieżącego roku ZMorph uruchomi w tym miejscu swój własny showroom w którym będzie można obejrzeć i zamówić produkty polskiej spółki. – Jestem bardzo zadowolony że ZMorph postanowił otworzyć swój concept store właśnie w Haarlem. Czas druku 3d dopiero nadchodzi. Mam nadzieję, że nasze firmy odegrają w nim kluczowe role, a nasze współpraca będzie pełna sukcesów- mówi Dick Potharst, współzałożyciel Multi 3DPrint i wyłączny przedstawiciel ZMorph na Holandię.

Dynamiczny rozwój sprawia, że uruchamianie tego typu placówek w Europie to dla nas konieczność. To prestiżowa lokalizacja z dużym ruchem i dobrą ekspozycją. Udało nam się wyprzedzić Appla, który też starał się o to miejsce- podkreśla Szymacha.

Targi w Haarlem odwiedziło ponad 2000 zwiedzających. Jeszcze w tym roku ZMorph będzie prezentował swoje produkty na równie prestiżowych targach 3d Print Show w Londynie, NewTech w Göteborgu i w USA.

Przypomnijmy, że ZMorph to polska drukarka 3D, która dzięki wymiennym końcówkom jako jedyna na świecie umożliwia drukowanie nie tylko plastikiem, ale również ceramiką, gumą, nylonem, czekoladą czy ciastem. Już teraz dostępne jest 7 różnych końcówek współpracujących z ZMorphem. – Wymienne końcowki to nasza główna przewaga nad konkurencją, zamieniają one naszą maszynę w wielofunkcyjny personalny fabrykator – mini fabrykę, która może pracować w warsztacie, biurze lub w domu. Koncentrujemy się przede wszystkim nad umożliwieniem wytwarzania obiektów w wielu różnych technologiach co czyni ZMorph najbardziej uniwersalną drukarką 3D na świecie.” – mówi Przemysław Jaworski, prezes ZMorph.

Spółka pracuje także nad prototypem drukarki do wielkogabarytowych obiektów 3D wykonywanych między innymi w betonie. Oprócz gotowej i już sprzedawanej wielofunkcyjnej drukarki 3D ZMorph dysponuje także innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie pakietem oprogramowania Voxelizer opierającym się na voxelach – trójwymiarowych pixelach.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com