Reklamy
Aktualności Biznes

Znak it! rozpoczął współpracę z Bezkartek.pl

Znak it!, platforma do zarządzania dostępem do płatnych treści i usług w sieci, podpisał umowę o współpracy z jedną z najstarszych w Polsce platform e-bookowych – Bezkartek.pl. Współpraca dotyczy procesowania transakcji dostępu do e-booków i audiobooków oferowanych przez e-księgarnię.

Wydawcy mogą pobierać opłaty za dostęp czasowy lub jednorazowo, do całej publikacji, jej części lub pojedynczych treści; Znak it! umożliwia również sprzedaż wybranych treści na zasadzie tzw. „fremium”, czyli z darmowym wstępem oraz dobrowolnej lub sugerowanej donacji – wszystko w jednym pakiecie w modelu SaaS, z możliwością kustomizacji.

Szeroki wachlarz opcji płatnego dostępu do treści zwiększy wygodę czytelników Bezkartek.pl. Znak it! posiada też opcję płacenia wirtualną walutą (tzw. „znaki”) – aby ją zarobić, należy wykonać działania na rzecz reklamodawcy, np. wypełnić krótką ankietę lub obejrzeć reklamę.

 

O modelu biznesowym Znak it! przeczytasz w Proseed #25. Aby uzyskać dostęp do numeru, zamów pakiet z dostępem do archiwum na proseedmag.pl/subskrypcja.

Wolisz słuchać?  Pobierz Proseed Audio #25 za jedyne 9,90 zł.

Reklamy