Reklamy
Artykuł sponsorowany

Bonusy bukmacherskie nie tylko na start. Przegląd ofert dla stałych graczy.

Bonusy bukmacherskie na start to najkorzystniej prezentująca się oferta u każdego bukmachera. To przecież od nich często zależy, gdzie założymy konto. Jednak w dłuższej perspektywie, to promocje dla aktywnych graczy mogą dawać większe korzyści. Na co możemy liczyć? Bukmacherzy oferują wiele sposobów na zwiększenie salda czy ubezpieczenie swoich kuponów. Mogą to być boosty zwiększające kursy, happy hourspozwalające grać bez podatku, czy po prostu dodatkowe środki dla każdego, kto aktywnie korzysta z oferty na wydarzenia sportowe.

Dodatkowe środki dla aktywnych graczy

Jednym z najkorzystniejszych bonusów dla stałych graczy są promocje oferujące dodatkowe środki po spełnieniu konkretnych warunków lub wypłacane jako zwrot w wypadku przegranej. W taki sposób bukmacherzy nagradzają aktywność swoich graczy.

Codziennie 20 PLN

Przykładem może być akcja promocyjna CODZIENNIE 20 PLN w STS. Gracz, który codziennie obstawia kupony przedmeczowe AKO ze stawką minimum 100 złotych i kursem 1.85 otrzyma 20 złotych na konto bonusowe, co w skali tygodnia daje 140 złotych.

Bonusy na konkretne sekcje i zwroty za przegrane kupony

Bukmacherzy, chcąc rozpromować nowe sekcje w swojej ofercie często oferują dodatkowe środki na zachętę. STS daje możliwość uzyskania EXTRA 25 PLN przy obstawianiu zakładów Betgames oraz wydarzeń esportowych lub do 20 PLN, gdy kupon okaże się przegrany.

Promocje na kursy — boost i happy hours

Osobną kategorią są promocje podwyższające kursy na wybrane spotkania. Mogą to być wybrane przez bukmachera wydarzenia specjalne lub promocja typu happy hours.

Typowym boostem jest na przykład promocja w TOTALbet, gdzie na codziennie wybierane spotkania bukmacher podnosi kursy, tak aby gracz mógł obstawić kupon „bez podatku”. Boost może również być naliczany od ilości zdarzeń na kuponie. Na przykład 5 zdarzeń będzie oznaczało dodatkowych 5% do wygranej, a przy 10 już 10%.

Happy hours oferuje między innymi BETFAN, gdzie w dwugodzinnych sesjach, które ogłaszane są na bieżąco, bukmacher dolicza do wygranej 14%, niwelując tym stratę wynikającą z konieczności zapłacenia podatku od gry.

Promocje w lokalach

Bukmacherzy, którzy posiadają punkty stacjonarne, oferują również specjalne promocje dla zwolenników tradycyjnego obstawiania meczów. Na co mogą liczyć? Przykładowo STS oferuje dla graczy stacjonarnych aż dwa bonusy.

Pierwszą propozycją jest promocja nagradzająca regularne wizyty w punktach stacjonarnych. 10% od stawek z przegranych kuponów można uzyskać podczas 10, 20 i 25 wizyty. Maksymalna kwota dostępna w tej promocji to 150 złotych miesięcznie.

Wirtualne Tygodnie to promocja łącząca w sobie stacjonarną rozgrywkę i rozgrywki esportowe. Gracze, którzy w ciągu tygodnia kalendarzowego obstawią kupony za minimum 300 złotych, otrzymają na kartę STS bonus w wysokości 25 złotych.

Nagrody za polecenia

Ostatnim rodzajem promocji jest ten, który pozwala uzyskać darmowe środki bez obstawiania meczów. To typowy program partnerski polegający na polecaniu danego bukmachera znajomym. Przykładowo STS w ramach promocji ZAPROŚ KUMPLA od każdego zarejestrowanego znajomego, wypłaca 50 złotych bonusu.

Z których promocji najlepiej korzystać? Na to pytanie każdy z nas musi sobie odpowiedzieć sam, biorąc pod uwagę to, w jaki sposób gra, co obstawia i za ile. Warto łączyć kilka promocji jednocześnie. Część kuponów grać w promocjach ubezpieczające nasze stawki, a innym razem zaryzykować korzystając z boostów.

Reklamy