Reklamy
Artykuł sponsorowany

Call Center System – wszystko co musisz wiedzieć. Dlaczego jest tak efektywny?

Obecnie żyjemy w coraz dynamiczniejszym i globalnym świecie, w którym liczne procesy są nieustannie usprawniane, a ich nazwy są konstruowane w taki sposób, by każdy, niezależnie od kraju i języka jakim się posługuje na co dzień, wiedział czym są. Ta reguła sprawdza się doskonale w przypadku Call Center Systemu, który jest niczym innym jak systemem do obsługi centrów telefonicznych, w których konsultanci odpowiadają za kontakt z klientami na masową skalę. Dowiedz się czym dokładnie jest Call Center System i poznaj wszystkie jego funkcjonalności. Sprawdź, czy istnieją Call Center Systemy tak zintegrowane, że są w stanie obsługiwać jednocześnie wiele różnych kanałów komunikacji. Czytaj dalej!

Czym jest Call Center System? 

Call Center System, to z języka angielskiego nic innego jak „centrum telefoniczne”. Oznacza ono zazwyczaj sporych rozmiarów przestrzeń biurową, gdzie znajduje się odpowiednia ilość elementów sprzętowych oraz programów służących do masowej obsługi kontaktów z klientami, głównie przy wykorzystaniu telefonu jako medium. W dzisiejszych czasach idea Call Center System nieco rozszerzyła się i równie często mamy teraz do czynienia z contact centrami, obsługującymi wiele różnych kanałów komunikacji, co z call center’ami w tradycyjnej formie. 

Jak działa Call Center System? Podstawą są tutaj trzy zaawansowane technologicznie rozwiązania, do których należą: inteligentne kierowanie połączeń, routing połączeń na podstawie zewnętrznego systemu w bazie danych oraz wsparcie zewnętrzne konsultantów. Do najważniejszych zadań, które wykonuje Call Center System zaliczamy obsługę połączeń przychodzących i obsługę połączeń wychodzących. W przypadku tych pierwszych – to klient sam wykonuje telefon do Call Center Systemu, a w przypadku tych drugich, inicjatorem rozmowy jest zawsze przedsiębiorstwo lub instytucja. 

Kiedy warto zdecydować się na Call Center System? 

Na Call Center System najlepiej zdecydować się, gdy jest się dużą firmą – dużym graczem na rynku, a nasza działalność związana jest z kompleksową obsługą klientów. Jeżeli jako firma mamy znaczące zapotrzebowanie na wykonywanie połączeń przychodzących i wychodzących, wówczas warto pokusić się właśnie o taki system.

W ramach Call Center Systemu obsługuje się połączenia inbound – przychodzące i outbound – wychodzące. Te pierwsze dotyczą obsługi takich kwestii jak: przyjmowanie zamówień od klientów, udzielanie najróżniejszych informacji, obsługi kampanii marketingowych w zakresie udzielania dodatkowych informacji, bankowości telefonicznej, obsługi infolinii dla klientów – np. w serwisach, portalach czy usługach, przyjmowania reklamacji od klientów oraz dokonywania rezerwacji w najróżniejszych placówkach. 

Obsługa połączeń wychodzących w CallCenter Systemie dotyczy najczęściej kwestii takich jak: sprawdzanie danych klienta w posiadanej bazie danych, prowadzenie badań marketingowych, pozyskiwanie nowych klientów pod przyszłą sprzedaż oraz windykacja. 

Twoja firma dynamicznie się rozwija i nie wyobrażasz sobie już dłużej kontaktowania się ze swoimi klientami w tradycyjny sposób? Szukasz godnego zaufania call center systemu dla swojej firmy? Wybierz sprawdzone rozwiązanie, jakim jest Daktela Contact Center – https://www.daktela.com/pl/. Firma opiera swoją działalność call center system i contact center na zasadzie chmury z licznymi innowacyjnymi rozwiązaniami. Przekonaj się jak to działa – to naprawdę wygodne! Zobacz jak łatwy może być dostęp do wielu różnych kanałów komunikacji, takich jak: telefon, e-mail, helpdesk, webchat, SMS i sieci społecznościowe. A to wszystko w jednej, praktycznej aplikacji! Przekonaj się jak Daktela, dzięki swojemu niepowtarzalnemu scall center systemowi może rozwiązać Twoje dotychczasowe problemy ze sprzedażą czy pomocą dla klienta. Obejrzyj prezentację online i przetestuj to innowacyjne narzędzie za darmo! Sprawdź koniecznie już teraz!

Reklamy