Reklamy
Artykuł sponsorowany

Dlaczego opinie o giełdzie Binance są w większości pozytywne?

Binance to jedna z tych giełd kryptowalut, które wdrażają założenia technologii blockchain oraz idee, które przyświecały walutom wirtualnym od samego początku. Nie dziwi fakt, że serwis założony w 2017 roku odniósł spektakularny sukces i swoją popularnością przebił  marki ze znacznie dłuższym stażem. W tym artykule skupiamy się na opiniach klientów o giełdzie Binance. Co zdaniem użytkowników sprawia, że ta platforma jest tak dobra?

Wysoka płynność transakcji na giełdzie Binance

To jeden z najważniejszych atutów poruszanych w opiniach na temat giełdy. Aktualnie, mnóstwo platform obsługuje handel kryptowalutami. Problemem jest jednak bardzo niska płynność, szczególnie w przypadku mniej popularnych walut wirtualnych. To sprawia, że de facto nie możliwy jest zakup danych tokenów.

Na Binance ten problem nie występuje. Wysoka płynność tej giełdy kryptowalut to fakt. Liczne, pozytywne opinie o Binance poruszają aspekt wygodnego i szybkiego handlu. Kilkaset różnorodnych par kryptowalutowych, a oferta wciąż się poszerza. I wszędzie możemy liczyć na aktualne oferty sprzedaży oraz kupna.

Prosta i szybka rejestracja w serwisie Binance

Wiele giełd po drodze nieco zatraciło ideę przyświecającą kryptowalutom. Otworzenie nowego konta często jest dużo trudniejsze niż uruchomienie rachunku w banku. A przecież, waluty wirtualne miały ograniczać nadzór i formalności.

Tymczasem, w wielu serwisach nawet skan dokumentu tożsamości nie wystarczy przy zarejestrować konto. Często potrzebne jest również zdjęcie użytkownika z tym dokumentem. Giełda Binance jest inna, a to korzystnie wpływa na opinie klientów.

Jeśli przed założeniem konta chciałbyś poznać więcej szczegółów przejdź do artykułu zawierającego opinie ekspertów oraz wady Binance: kryptopan.pl/binance-opinie

Użytkownicy chwalą możliwość szybkiej i nieskomplikowanej rejestracji. Wystarczy kilka minut by otworzyć nowe konto. Bez żadnych dodatkowych formalności i trudnych procedur weryfikacyjnych. Ma to oczywiście słabszą stronę.

Otóż, giełd bez weryfikacji, takie jak Binance, nie mogą korzystać z walut fiducjarnych. Taką możliwość mają jedynie platformy weryfikujące swoich użytkowników. Wobec tego, aby rozpocząć handel na Binance, musimy już dysponować kryptowalutami pozyskanymi w innym miejscu.

Wysoka funkcjonalność i wygoda

To kolejny aspekt, na który zwracają uwagę pozytywne opinie na temat giełdy Binance. Platforma transakcyjna jest przejrzysta i intuicyjna. Dzięki temu, nawet niedoświadczony inwestor może bardzo szybko sfinalizować pierwsze transakcje.

Ponadto, giełda udostępnia obszerny dział z poradnikami oraz materiałami wideo uczącymi handlu kryptowalutami. W opiniach użytkowników na pochwałę zasługuje także multiwallet udostępniany przez giełdę Binance. Dzięki temu, możemy w jednym miejscu przechowywać wiele różnorodnych tokenów. Portfel jest bardzo dobrze zabezpieczony i skutecznie minimalizuje ryzyko ataków ze strony hackerów. To znacznie zwiększa funkcjonalność i wygodę korzystania z giełdy Binance. 

Liczne profity dla klientów giełdy

Wielu klientów podkreśla w swoich opiniach, że Binance to giełda, która jest po prostu bardziej opłacalna. Platforma jakiś czas temu wyemitowała własny token użytkowy: Binance Coin (BNB).

 Użytkownicy posiadający odpowiednią ilość tej waluty wirtualnej mogą liczyć na dużo niższe prowizje transakcyjne. Raz na dobę można przekonwertować niewielkie ilości mało popularnych kryptowalut, które trudno byłoby sprzedać.

Można je zamienić na Binance Coin. Ta funkcja zasłużyła na wiele pozytywnych opinii ze strony inwestorów. Binance proponuje nowoczesne rozwiązania, które przynoszą użytkownikom liczne korzyści.

Konkursy dla użytkowników Binance

Na pewno warto wspomnieć o konkursach organizowanych przez Binance. Popularność giełdy została dostrzeżona przez wiele zagranicznych firm. Niektórzy deweloperzy chcą wzmocnić pozycję swojej kryptowaluty generując większy wolumen handlowy.

Aby skierować uwagę użytkowników na wybrane kryptowaluty, giełda Binance często organizuje konkursy, w których można wygrać dodatkowe coiny, wycieczki, a także cenne nagrody rzeczowe (w tym samochody osobowe). To kolejna rzecz, która sprawia, że Binance zasłużyło na pozytywne opinie ze strony klientów.

Reklamy